Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

СПСР вебінар 23.04.24 результатДуля Аліна Володимирівна, доктор філософії (PhD) з соціальної роботи, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, соціальний працівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Київ» провела вебінар на тему "Особливості соціальної підтримки сімей учасників бойових дій недержавними організаціями". Особлива увага спікеркою вебінару була приділена впровадженню комплексної програми з соціальної підтримки сімей учасників бойових дій недержавними організаціями на прикладі Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Київ». До участі у вебінарі долучаються здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи КДПУ, колеги з Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (м. Полтава), Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди (м. Харків), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань), Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) тощо.

Червень 2024