Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

СПСР круглий стіл МОН 202423 вересня 2024 року у змішаному (очно-дистанційному форматі) пройшов круглий стіл «Стратегія розвитку вищої освіти України в умовах надзвичайних ситуацій та криз воєнного стану. Розбудова мережі закладів вищої освіти України». Організаторами круглосо столу були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАНП України та Національний Еразмус+ офіс в Україні. До участі у круглому столі від кафедри долучився Лисоконь Ілля (PhD, ст. викладач, помічник ректора з перспективного розвитку).

Основною метою круглого столу було зрозуміти стратегічні цілі та завдання розвитку вищої освіти в Україні, механізми їх реалізації та критерії оцінювання в умовах надзвичайних ситуацій та криз воєнного стану, а також спланувати інституційний розвиток з урахуванням стратегічних цілей та завдань розвитку вищої освіти в Україні у контексті євроінтеграції. Окрема увага була приділена законодавчим передумовам та основним концептам модернізації мережі закладів вищої освіти в умовах надзвичайних ситуацій та криз воєнного стану у доповіді Михайла Винницького, заступника Міністра освіти і науки України. Під час круглого столу обговорювались питання мережі закладів вищої освіти України, їх стан і перспективи оптимізації, демографічні виклики та розвиток вищої освіти України в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення, стратегічні цілі та завдання розвитку вищої освіти в Україні, механізми їх реалізації та критерії оцінювання в умовах надзвичайних ситуацій і криз воєнного стану.

Вересень 2024