Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

титулка Сучасна освітаКафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи маючи налагоджений зв'язок із закладами освіти Кривого Рогу, Криворізького району та Дніпропетровщини задля реалізації творчого потенціалу, популяризації наукової діяльності та публікації актуальних результатів досліджень освітянами здійснює випуск збірника наукових та науково-методичних праць "СУЧАСНА ОСВІТА В РЕАЛІЯХ ТА ПЕРСПЕКТИВАХ: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ". 

"Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект" як збірник наукових і науково-методичних праць випускається з 2018 року за результатами наукової, освітньої, методичної, профорієнтаційної і навчально-виховної співпраці кафедри із закладами освіти. У збірнику висвітлено теоретичні та методичні аспекти проблем сучасної психології, педагогіки та соціальної педагогіки, розглянуто традиційні й нетрадиційні підходи до різних психологічних, педагогічних і соціально-педагогічних явищ, відображено результати наукових досліджень та методичних розробок педагогічних працівників закладів освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, молодих учених, практиків, експертів та інших фахівців в галузі освіти і соціально-педагогічної роботи. 

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 1. – Кривий Ріг: КДПУ, 2018. – 366 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 2. – Кривий Ріг: КДПУ, 2019. – 260 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 3. – Кривий Ріг: КДПУ, 2020. – 116 с. (Завантажити)

17377
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша