Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні

Затвердження складу студентського наукового товариства кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

Талаш І.О.

Затвердження плану роботи наукових гуртків та проблемних груп на 2017-2018 н.р.

Талаш І.О.

Проведення вступних засідань студентських наукових гуртків. Обговорення плану наукової роботи на І семестр 2017-2018 н.р.

наукові керівники

Проведення предметних олімпіад з педагогічних дисциплін серед студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Соціальна педагогіка»

жовтень-грудень

наукові керівники

Проведення Вузівського етапу Конкурсу студентських наукових робіт з педагогіки серед студентів спеціальності «Соціальна педагогіка»

листопад-грудень

наукові керівники

Звіт наукових керівників про організацію студентської наукової роботи за 2017 рік

грудень

Талаш І.О.,

наукові керівники

Звіт про проведення предметних олімпіад

Талаш І.О.,

наукові керівники

Звіт наукових керівників про роботу студентських наукових гуртків та проблемних груп за І семестр 2017 / 2018н.р.

наукові керівники

Видання збірника наукових та науково-методичних праць «Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект» (Випуск № 1)

2018 р.

Головний редактор Шимко І.М., відповідальна за випуск Талаш І.О.

Проведення організаційних засідань студентських наукових гуртків. Обговорення плану наукової роботи на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

лютий

наукові керівники

Проведення науковими керівниками круглих столів з актуальних питань педагогіки та соціальної роботи

лютий

наукові керівники

Підготовка студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» до участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади

березень-квітень

викладачі кафедри

Виставка наукових робіт студентів спеціальності «Початкова освіта», «Соціальна педагогіка»

Квітень

Талаш І. О.

Участь студентів спеціальності«Соціальна педагогіка» у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади

квітень-травень

зав.каф. Шимко І.М., Талаш І. О.,

наукові керівники

Видання збірника наукових та науково-методичних праць «Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти» (Випуск № 4)

травень

2018 р.

Головний редактор Шимко І.М., відповідальна за випуск Талаш І. О.

Організація і проведення Підсумкової студентської науково-практичної конференції  «Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти»

03 травня

Талаш І. О.

Звіт наукових керівників про роботу студентських наукових гуртків та проблемних груп за ІІ семестр, за навчальний рік