Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Шановні здобувачі вищої освіти!

На час карантинних обмежень викладання академічних дисциплін, які забезпечуються кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи здійснюється в дистанційному режимі, зокрема з використанням різноманітних платформ, сайтів і ресурсів (Moodle, Google Class, Google Meet, ZOOM). Використання зазначених ресурсів та запровадження дистанційної форми навчання через карантин передбачено наказами по університету від 22.09.2021 року №453, від 30.09.2021 року №470 та від 12.10.2021 року №495).

Завдання на платформі MOODLE можна знайти за посиланням: https://moodle.kdpu.edu.ua/course), де внесено й наповнено навчальним контентом дисципліни кафедри. На період дистаційного навчання, через карантин, консультації викладачами кафедри проводяться в онлайн режимі. Просимо звертатися через електронні засоби (мобільний телефон, електронна пошта, Viber тощо) до викладачів, які забезпечують викладання певного курсу згідно з розкладом задля уточнення інформації. Інформацію про специфіку дистанційного засвоєння тієї чи іншої теми, хід виконання і процедуру оцінювання завдань можна отримати скориставшись сторінкою кафедри, рубрика "Навчальні дисципліни". Запитання для підготовки до екзаменів з дисциплін і методичні рекомендації з написання курсової, кваліфікаційної роботи можна переглянути у рубриці "Навчально-методичні матеріали".

Освітній процес у 1 семестрі 2021-2022 навчального року проходить згідно затвердженого розкладу занять і вище зазначених наказів по університету.

У разі виникнення запитань під час засвоєння матеріалу Ви можете звернутися за допомогою та роз’ясненнями до викладача за яким закріплена дисципліна. Додаткові питання прохання адресувати на електронну пошту кафедри: k_elemeduc@kdpu.edu.ua.

Слідкуйте за наступними інформаційними повідомленнями щодо організації освітнього процесу в дистанційних умовах, під час карантину, на нашій сторінці.

17225
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша