Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський) рівень

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Галузь знань: 23 Соціальна робота

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Форма навчання: денна/заочна

Рекомендований перелік тем кваліфікаційних (бакалаврських) робіт на 2022-2023 н.р.

1. Зміст, форми та методи профорієнтаційної роботи соціального педагога закладу загальної середньої освіти.
  2. Самореалізації особистості в ході волонтерської діяльності.
  3. Формування навичок соціальної компетентності у вихованців інтернатних закладів як пріоритет соціально-педагогічної діяльності.
  4. Формування готовності майбутнього соціального працівника до виховної діяльності з клієнтом.
  5. Соціально-педагогічні умови профілактики комп’ютерної залежності підлітків.
  6. Психосоціальна профілактика кібербулінгу серед дітей підліткового віку.
  7. Особливості педагогічної діяльності з дітьми, які постраждали під час воєнних дій.
  8. Робота соціального педагога з дітьми ризику із місцем проживання.
  9. Усвідомлене батьківство як умова повноцінного розвитку дитини в сім’ї.
  10. Вплив юнацької субкультури на формування ціннісних орієнтацій учнівськоїмолоді.
  11. Соціально-педагогічна реабілітація дітей з вадами психофізичного розвитку.
  12. Характеристика сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
  13. Діяльність соціального педагога у сфері організації змістовного дозвілля дітей і молоді.
  14. Вплив засобів масової інформації на розвиток особистості.
  15. Дитячі та юнацькі організації в системі освіти як фактор соціалізації особистості.
  16. Соціальне виховання дітей у сучасних соціокультурних умовах.
  17. Методи та форми роботи щодо формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих дітей.
  18. Профорієнтація як напрям роботи соціального педагога в закладі освіти.
  19. Соціально-педагогічна робота волонтерських груп (в Україні або іншій країні – за вибором).
  20. Функціонально-рольовий репертуар соціального педагога.