Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

23725

СПСР проєкт 2

В межах реалізації проєкту спільного проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, виконкому Криворізької міської ради та кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику» спільно з Громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» представники нашої Альма-матер провели івент із конструювання роботів.

 

Детальніше у матеріалі прес-центру (Детальніше)

 

 

23791

СПСР відкрита ЛК 24.10.2324 жовтня 2023 року у дистанційному форматі асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ілля ЛИСОКОНЬ провів міжуніверситетську відкриту лекцію на тему «Особливості планування соціально-педагогічної роботи з різними категоріями дітей та молоді».

Участь у міжуніверситетській лекції взяли здобувачів вищої освіти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, освітня програма «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» та здобувачі вищої освіти Криворізького національного університету спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. Лекція проходила в межах освітнього компоненту «Планування та прогнозування соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю». Під час лекції було розглянуто основні етапи планування соціально-педагогічної роботи, визначено особливості планування соціально-педагогічної роботи з дітьми груп ризику, обдарованими дітьми, дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами, окреслено специфіку роботи молодіжних та дитячих об’єднань, зокрема Молодіжного виконкому м. Кривого Рогу.

Дякуємо учасникам заходу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

23809

СПСР конф Умань 202312 жовтня 2023 року, дистанційно, викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальної педагогіки та соціальної роботи», яка відбулася в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Представлено доповіді на теми «Професійна підготовка молодіжних працівників в Україні» (Тамара Василюк) та «Технологізація як спосіб оптимізації соціального результату підготовки фахівця соціально-педагогічної сфери» (Іванна Размолодчикова), які викликали живе обговорення присутніх.

Щиро вдячні організаторам конференції за можливість долучитися до наукової дискусії з актуальних питань.

23552

23448

СПСР тренінгМП 2023Днями на базі молодіжного центру університету пройшов Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник». Активну участь в організації та проведенні тренінгу взяли представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Багато студентів та викладачі взяли участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник» особисто. Тренінг проходив в офлайн режимі 3 робочі дні. 

Програма «Молодіжний працівник» є одним із пріоритетів Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та інструментом впровадження європейських підходів у молодіжній роботі. Основною метою програми є навчання спеціалістів державних установ та громадських організацій щодо формування та реалізації молодіжної політики на регіональному рівні. В рамках тренінгу представники кафедри розповіли про специфіку навчання за магістерською програмою «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю».

23411

23390

СПСР Київ молодіжна робота

20 вересня 2023 року представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тамара Василюк (в. о. завідувача кафедри, гарант ОПП «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю») та Ілля Лисоконь (асистент кафедри, помічник ректора з перспективного розвитку) взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Професіоналізація молодіжної роботи та система фахової підготовки молодіжних працівників».

В рамках круглого столу було обговорено професійний стандарт професії «Фахівець по роботі з молоддю (молодіжний працівник)», окреслено можливості виокремлення молодіжної роботи в окрему спеціальність або напрям підготовки в межах спеціальностей, порушено проблематику підготовки молодіжних працівників в умовах реформування галузей знань та спеціальностей, презентовано діяльність кафедри та освітню програму «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю». У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, закладів вищої освіти (Криворізький державний педагогічний університет, Київський національний універистет імені Тараса Шевченка, Український державний універистет імені Михайла Драгоманова, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), неурядові організації (USAID, Програма розвитку ООН в Україні, UNICEF, Асоціація молодіжних працівників України, Всеукраїнська асоціація молодіжних центрів та просторів) та профспілка працівників освіти і науки.

За результатами роботи круглого столу ухвалено продовження фахової підготовки молодіжних працівників за різними галузями знань та популяризація досвіду вітчизняних закладів вищої освіти. 

23391

376233341 6438456572939247 2628344400806322129 nУ Кривому Розі з серпня 2023 року реалізовується проєкт Міжнародного дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику». Основна мета проєкту полягає у реалізації зарубіжного соціально-педагогічного супроводу дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів. 

Нині сформовано команду проєкту з числа фахівців із соціальної роботи серед яких студенти, випускники спеціальності 231 Соціальна робота та викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету. В рамках проєкту вже проведено серію тренінгів, отримано робочі зошити ФСР та здійснюється моніторинг 112 сімей на рівні міста.

23150

allukryouthcenter 1694110179120Молодіжний центру університету спільно з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи у партнерстві з Всеукраїнським молодіжним центром, Департаментом сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, Молодіжним виконкомом м. Кривого Рогу, Громадськими організаціями «Академія тренінгової освіти» та «Жіноча сотня м. Кривий Ріг» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні запрошують на Базовий тренінг Національної програми «Молодіжний працівник».

Базовий тренінг програми «Молодіжний працівник» у Кривому Розі, що запланований на 27-29 вересня 2023 року. Місце проведення тренінгу та точний графік буде повідомлено окремо. Тренінг передбачає цікаві інтерактиви та завдання. За результатами проходження тренінгу всі учасники отримають спеціальне свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Кількість місць обмежена (20 осіб), тому поспішай зареєструватися на тренінг. Посилання на анкету для набору учасників: https://forms.gle/yhPGiqhwv8EXvrRA6

23055
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31