Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

кафедра СПСР 1Виховна робота на кафедрі спрямована на залучення здобувачів вищої освіти до реалізації соціально-громадської, волонтерської та творчої діяльності протягом всього періоду навчання. Для нас важливо сформувати в студентах власне «Я», яке допоможе їм протягом наступних років опановувати нові кар’єрні вершини та горизонти. Нашим головним заданням є формування особистості шляхом патріотичного, правового, екологічного виховання, утвердження в учасників освітнього процесу моральних цінностей, соціальної активності, громадянської позиції та відповідальності, здорового способу життя, вміння вільно мислити та самоорганізовуватися в сучасних, нестандартних умовах.

Невід’ємним елементом виховної та соціально-громадської діяльності є інститут кураторів. Головним завданням куратора є соціальний і педагогічний супровід студентів в їх навчальній та пізнавальній діяльності, сприяння реалізації передбачених Законом України «Про вищу освіту» прав та обов’язків студентів, їх гармонійному розвитку, розкриттю творчих здібностей, формуванню організаторських навичок, розвитку студентського самоврядування на рівні академічної групи. Виконуючи обов’язки кураторів груп, викладачі кафедри проводять виховні заходи та кураторські години, на яких обговорюються проблеми поточні проблеми життєдіяльності групи, запрошують цікавих осіб для знайомства з їх історіями та професійною діяльністю, здійснюють профілактику правопорушень, наркоманії та алкоголізму у студентському середовищі, а також сприяють бережливому ставленню до власності університету як у навчальних корпусах, так і в гуртожитках.

СПСР ВР 1Наші студенти щорічно беруть активну участь у конкурсі «Студент – це звуть гордо», фестивалях художньої самодіяльності «Студентська осінь» та «Студентська весна», акціях до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД, Всесвітнього дня боротьби з раком, Всесвітнього дня без табаку (день боротьби з тютюнопалінням), 16 днів проти гендерного насилля, відвідують перед новорічними святами дитячі будинки, проводять виховні заходи приурочені пам’ятним датам, організовують заходи до професійних свят кафедри (день працівників освіти, день соціального педагога, день працівників соціальної сфери).

Організація виховної та соціально-громадської діяльності в університеті представлена функціонуванням молодіжного центру, студентського клубу, психологічної служби, тренінг-центр на базі факультету, спортивних секцій та творчих гуртків. Діяльність, яких спрямована на розвиток творчих, інтелектуальних та фізичних можливостей студентів. Викладачі кафедри разом як наставники академічних груп активізують творчу діяльність студентів, заохочуючи їх до участі у різноманітних позанавчальних освітніх та виховних заходах, що організовуються кафедрою, студентською радою, факультетом або університетом. На кафедрі функціонує спеціальний гурток – соціально-психологічний театр «INFINITY» (керівник - кандидат педагогічних наук, доцент Размолодчикова Іванна Вікторівна).

Гордістю нашої кафедри є студенти, які активно підтримують свій університет та місто в громадській, спортивній, науковій, творчій та волонтерській діяльності.

18951
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31