Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

6 квітня 2017 року в аудиторії 322 головного корпусу університету під керівництвом старшого викладача кафедри соціології та економіки, кандидата соціологічних наук Комарової Олени Олексіївни було проведено засідання студентського дискусійного клубу "Молодь в умовах суспільних криз". В роботі Клубу взяли участь студенти ІІІ курсу фізико-математичного факультету.

                                                  

 

Студенти гр ФІ-14 Часнокова Дарія і Олійник Іван виступили з доповіддю "Суспільна криза як соціально-економічне явище", в якій розкрили сутність суспільних криз, причини їх виникнення та наслідки.

Шпонька Руслан (гр. МІ-14) розповів про "Адаптацію та дезадаптацію молоді в кризових умовах", зосереджуючи увагу аудиторії на основних соціально-економічних проблемах молодих людей у кризові періоди існування суспільства. Враховуючи складні умови соціально-економічного розвитку українського соціуму, заявлена тема викликала неабиякий інтерес учасників Клубу та жваву дискусію. Студенти активно обговорювали можливі життєві позиціії людей під час соціальних та економічних криз, висловлювали припущення щодо можливостей самореалізації молоді у зазначені періоди, а також певні пропозиції щодо удосконалення молодіжної політики уряду.

Не менш цікавою виявилася доповідь Назаренко Іллі (гр. МІ-14) "Молодіжні субкультури як явище сучасного суспільства", в якій він розкрив сутність такого явища, як молодіжна субкультура, та визначив основні причини активізації субкультур саме під час суспільно-економічних криз.

В цілому атмосфера у дискусійному клубі була доброзичливою, конструктивно орієнтованою та надихала на подальші творчі пошуки.

1649
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31