Кафедра соціології та економіки
Криворізький державний педагогічний університет

27.12.17 року о 9.00 в 312 ауд. відбулась друга звітна студентська конференція «Соціально-економічні проблеми сучасного студентства»

У конференції взяли участь студенти факультету географії, туризму та історії, психолого-педагогічного факультету, факультету дошкільної та технологічної освіти, факультету української філології. З доповідями виступили: Стригунова Ольга (гр. УФБ-14), Ткаченко Вікторія (гр. УПФ-14), Байдалюк Катерина, Галя Анастасія, Моря Марія, Пікалова Уляна (гр. ТОТКГм-13), Чопенко Алла та Гончарова Тетяна (гр.ПП-14).

Доповіді студентів містили результати власних теоретичних пошуків та практичних розробок і викликали інтерес в аудиторії, що було видно під час обговорення виступів: студенти активно ставили запитання та вступали у дискусії.

 

              

Організатори конференції: зав.кафедри, к.с.н., доц. Грабовець І.В., к.с.н., ст.викладач Комарова О.О., ст. викладач Братченко Л.Є.

Від учасників конференції надійшла пропозиція продовжити наукові пошуки та виступити з їх результатами у наступному навчальному році. 

3643
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша