Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

6 грудня 2017 року викладачі кафедри соціології та економіки разом з представниками різних факультетів університету провели профорієнтаційний захід для учнів ЗОСШ №8

Захід з профорієнтації відбувся у головному корпусі КДПУ 6.12.17р. о 13-00. На заході були присутні учні 10 класів КЗШ I-IIIст. №8 та вчителі Трущельова Марина Андріївна і Козинець Алла Іванівна. Школярі ознайомились з корпусом, аудиторіями університету у супроводі к.г.н., доц. кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Лакомової Олени Йосипівни та к.с.н., доц.. кафедри соціології та економіки Черноус Людмили Сергіївни та ст.викладача кафедри соціології та економіки Братченко Людмили Євгенівни. Школярі відвідали музей на кафедрі зоології та методики навчання, де к.б.н. ст. викладач кафедри Брошко Євген Олегович провів екскурсію по зоомузею. Відвідали музей університету, де ст.лаборант кафедри історії України Фінічева Вікторія Аніславівна розповіла про історію КПІ, про видатних викладачів та про сучасний розвиток КДПУ. На базі факультету ГТІ пройшла зустріч школярів з викладачами та студентами університету, які розповіли про свої факультети та спеціальності. Факультет ГТІ представили: к.г.н., ст.викл. кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Задорожня Ганна Михайлівна; заступник студентської ради ф-ту ГТІ, студент ІП-14 Сазонов Михайло; студентка ф-ту ГТІ ГОЕм- 13-1 Логвиненко Тетяна. Фізико-математичний ф-т представила його випускниця, аспірант Іванова Таміла Ігорівна. Психолого-педагогічний ф-т, спеціальність соціальна робота, представив ст. викл. каф. соціальної педагогіки і соціальної роботи Зичков Анатолій Костянтинович.

Вересень 2018