Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Традиційно співробітники кафедри соціології та економіки КДПУ в рамках профорієнтаційної діяльності запрошують учнів випускних класів різних середніх загальноосвітніх закладів міста на екскурсію до університету. Цей навчальний рік не є виключенням. В рамках тижня факультету 7 листопада 2018 р. до університету завітали учні 11 класу КЗОШ №45 у супроводі організатора школи (магістрантки ГТІ) Івлєвої К.М. та класного керівника Дмитренко Л.Г.

Школярі ознайомились з зоологічним музеєм на кафедрі зоології та методики навчання, екскурсію для них провів к.біол.н. Брошко Євген Олегович, відвідали музей КДПУ, де з історією та сучасністю університету ознайомила працівник музею ст.лаборант кафедри історії України Фінічева Вікторія Аніславівна. Перед учнями виступив декан факультету ГТІ Ярков Сергій Валерійович, який розповів про факультет, його спеціальності, специфіку навчання на факультеті, заходи, які проводить факультет та в яких бере активну участь, про виробничі практики студентів, про студентський активний відпочинок.

Студенти ІV курсу факультету Шишка Руслан та Федорук Юлія презентували учням спеціальності, на яких навчаються (історія і географія) та розповіли про студентське самоврядування на факультеті, а також про цікавинки студентського життя (що особисто їх вразило і що їм найбільше подобається в університеті).

Викладачі кафедри соціології та економіки презентували нову освітню програму «Соціологія масових комунікацій, журналістики і реклами»: к.с.н., доцент Черноус Л.С. та ст. викладач Братченко Л.Є. надали детальну інформацію про спеціальність, про її переваги щодо подальшого проходження практик та працевлаштування. Розповіли про необхідні сертифікати при вступі на дану спеціальність.

Школярі були зацікавлені, задавали багато конкретних питань, на які отримували професійні відповіді. Серед учнів розповсюджено профорієнтаційні флаєри та візитки КДПУ.

Також профорієнтаційна робота була частиною педагогічної практики студентів-магістрів ІІ курсу факультету ГТІ. Так, Бурлака Поліна і Українець Марія розповіли про факультети та спеціальності у КДПУ й звернули увагу на нову спеціальність на ГТІ «Соціологія» за освітньо-професійною програмою "Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами". Пояснили: кого готують, чому цей фах, де можна працевлаштуватися, як вступити, куди звертатися, учням 9-А, 9-Б та 11-А класів ЗОСШ №8 м. Кривого Рогу. Гаманенко Владислава та Рудницька Катерина виступили з подібною інформацією перед учнями 10-А та 10-Б класів Криворізької гімназії №91.

Грудень 2018