Кафедра соціології та економіки
Криворізький державний педагогічний університет

7-10 червня 2018 р. у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (м. Миколаїв) за підтримки Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України у форматі XII Ольвійського Форуму відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Український південь: сучасні соціокультурні виклики регіону та тенденції змін», в якій взяли участь науковці кафедри соціології та економіки: завідувач кафедри кандидат соціологічних наук, доцент І.В.Грабовець, професор, доктор соціологічних наук А.С.Лобанова, кандидат економічних наук, доцент О.С.Славіна.

З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов третій підсумковий етап міжнародного польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням» (Варшава, Краків, Київ). Доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Широкова звітувала про результати впровадження у Криворізькому державному педагогічному університеті власного мікропроекту.

viber image

IMG 20180525 094351140

У період з 20 по 29 травня 2018 р. доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Сергіївна Широкова перебувала як учасник делегації КДПУ на навчальному візиті до Нового університету Бакінгемширу (Великобританія).

14 травня 2018 року відбулося відкрите заняття к.ек.н., доцента кафедри Славіної О.С. Заняття було проведене у гр.СП-15 з дисципліни "Рекламно-інформаційні технології у соціальній роботі" по темі "Рекламно-інформаційний плакат як метод самореклами соціального педагога у ЗОСШ".

Кафедра соціології та економіки Криворізького державного педагогічного університету організовує і 9 листопада 2018 року проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу»

19 квітня 2018 р. відбулося чергове (7) засідання експертної ради ДАК МОН України з питань проведення експертизи дисертацій з філософських, соціологічних та політичних наук. На противагу попереднім засіданням, це відзначилося участю в ньому заступника міністра освіти МОН України Юрія Михайловича Рашкевича і директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрія Гаррієвича Шевцова.

Як уже повідомлялося у релізах університетського прес-центру, у міських засобах масової інформації, МОН України ліцензував відкриття нової спеціальності «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» у нашому Університеті з нового навчального року. З цього приводу 29 березня відбулася ділова зустріч ректора Університету Я.В. Шрамка і його помічника М. В. Варданян з викладачами кафедри соціології та економіки.

Доцент кафедри соціології та економіки факультету географії, туризму та історії Широкова Маргарита Сергіївна взяла участь в українсько-польському проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням».

Співорганізаторами проекту є  з польського боку - Варшавський університет, Ягелонський університет, Фундація Artes Liberales, з українського боку - Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Київський національний університет ім. Т.Шевченка  за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України.

Презентація підручника

«Робота з підлітками-девіантами: соціологічний та психологічний аспекти»

(Лобанова А.С., Калашнікова Л.В. – Київ: Каравела, 2017. – 466 с.)

ЗАПРОШЕННЯ

Шановні випускники Університету!

Запрошуємо Вас до навчання в  аспірантурі за спеціальністю 054 – соціологія

(галузь знань: 05 - Соціальні та поведінкові науки)