Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Семінарське заняття за такою темою викликало у студентів соціологів групи СМК-18 велику зацікавленість.


Студенти підготували змістовні доповіді, в яких розкрили основні соціологічні погляди українських соціологів кінця XIX- поч. XX ст.

7200

Новий підручник для студентів усіх факультетів нашого університету «Соціологічні та політологічні студії», укладений викладачами кафедри соціології та економіки за загальною редакцією професора А.С.Лобанової вийшов друком у 2018 р.

IMG_20190220_091450.jpg

6961

11 лютого 2019 року у приміщенні приймальної комісії КДПУ викладачі кафедри соціології та економіки провели профорієнтаційний захід серед учнів 11-х класів КЦМГ, де презентували нову спеціальність «Соціологія» з освітньою програмою «Соціологія масових комунікацій, журналістики і реклами» (старший викладач Братченко Л.Є.).

                                            IMG_20190211_091812_resized_20190211_093154359.jpg

6857

Як відомо, у цьому році вперше у нашому університеті було відкрито нову спеціальність «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами», яку опановують 17 студентів.Нова спеціальність, нові дисципліни, нові вимоги – все це вимагало від першокурсників уваги, відповідальності, працездатності, наполегливої самостійної роботи.

У процесі навчання практично всі студенти прагнули розібратися в складних термінах соціологічної науки та її історії, теорії масових комунікацій і психології, теорії ймовірності та ділової української мови.

Звісно, що не все складалось так, як хотілось і викладачам, і студентам, тому допитливі медіа-соціологи звернулися до своїх викладачів з проханням відповісти на 3 запитання:

  1. Чого нам не вистачило в опануванні вашої дисципліни?
  2. Що вам сподобалося в нашій роботі?
  3. Які ваші рекомендації для удосконалення наших знань у другому семестрі?

 

6743

06.12.18 року викладачі кафедри соціології та економіки взяли участь у профорієнтаційному заході "Моя майбутня професія" на запрошення директора Нивотрудівської ЗШ І-Ш ступенів Настенка І.В.

 

6394

30 листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної діяльності завідувач кафедри соціології та економіки Грабовець Ірина Володимирівна, старші викладачі кафедри Братченко Людмила Євгенівна та Комарова Олена Олексіївна провели зустріч з учнями 10-11 класів ЗОСШ №3 та ЗОСШ № 4 м. Апостолове.

       

6346

17 жовтня 2018 року викладачі кафедри соціології та економіки (завідувач кафедри к.с.н., доцент Грабовець Ірина та доцент кафедри к.с.н. Черноус Людмила) взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Транскордонне співробітництво: перспективи, проблеми, рішення» у м. Кишинів, Республіка Молдова.

5877

У рамках угоди про співробітництво з Кафедрою прикладних суспільних наук Сілезької Політехніки (м. Забже, Польща) науковці кафедри соціології та економіки  взяли участь у  IV Міжнародній інтердисциплінарній конференції «ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI: ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO» («Суспільний розвиток на основі цінностей: Етика – Техніка – Суспільство»), яка відбулася 27-29 вересня 2018 р. у м. Вісла (Польща).

5715

7-10 червня 2018 р. у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (м. Миколаїв) за підтримки Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України у форматі XII Ольвійського Форуму відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Український південь: сучасні соціокультурні виклики регіону та тенденції змін», в якій взяли участь науковці кафедри соціології та економіки: завідувач кафедри кандидат соціологічних наук, доцент І.В.Грабовець, професор, доктор соціологічних наук А.С.Лобанова, кандидат економічних наук, доцент О.С.Славіна.

5200

З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов третій підсумковий етап міжнародного польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням» (Варшава, Краків, Київ). Доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Широкова звітувала про результати впровадження у Криворізькому державному педагогічному університеті власного мікропроекту.

viber image

5131
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша