Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

06.12.18 року викладачі кафедри соціології та економіки взяли участь у профорієнтаційному заході "Моя майбутня професія" на запрошення директора Нивотрудівської ЗШ І-Ш ступенів Настенка І.В.

30 листопада 2018 року в рамках профорієнтаційної діяльності завідувач кафедри соціології та економіки Грабовець Ірина Володимирівна, старші викладачі кафедри Братченко Людмила Євгенівна та Комарова Олена Олексіївна провели зустріч з учнями 10-11 класів ЗОСШ №3 та ЗОСШ № 4 м. Апостолове.

17 жовтня 2018 року викладачі кафедри соціології та економіки (завідувач кафедри к.с.н., доцент Грабовець Ірина та доцент кафедри к.с.н. Черноус Людмила) взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Транскордонне співробітництво: перспективи, проблеми, рішення» у м. Кишинів, Республіка Молдова.

У рамках угоди про співробітництво з Кафедрою прикладних суспільних наук Сілезької Політехніки (м. Забже, Польща) науковці кафедри соціології та економіки  взяли участь у  IV Міжнародній інтердисциплінарній конференції «ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI: ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO» («Суспільний розвиток на основі цінностей: Етика – Техніка – Суспільство»), яка відбулася 27-29 вересня 2018 р. у м. Вісла (Польща).

7-10 червня 2018 р. у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (м. Миколаїв) за підтримки Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України у форматі XII Ольвійського Форуму відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Український південь: сучасні соціокультурні виклики регіону та тенденції змін», в якій взяли участь науковці кафедри соціології та економіки: завідувач кафедри кандидат соціологічних наук, доцент І.В.Грабовець, професор, доктор соціологічних наук А.С.Лобанова, кандидат економічних наук, доцент О.С.Славіна.

З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов третій підсумковий етап міжнародного польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням» (Варшава, Краків, Київ). Доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Широкова звітувала про результати впровадження у Криворізькому державному педагогічному університеті власного мікропроекту.

viber image

IMG 20180525 094351140

У період з 20 по 29 травня 2018 р. доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Сергіївна Широкова перебувала як учасник делегації КДПУ на навчальному візиті до Нового університету Бакінгемширу (Великобританія).

14 травня 2018 року відбулося відкрите заняття к.ек.н., доцента кафедри Славіної О.С. Заняття було проведене у гр.СП-15 з дисципліни "Рекламно-інформаційні технології у соціальній роботі" по темі "Рекламно-інформаційний плакат як метод самореклами соціального педагога у ЗОСШ".

Кафедра соціології та економіки Криворізького державного педагогічного університету організовує і 9 листопада 2018 року проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційне суспільство і Природа: вектори взаємовпливу»

19 квітня 2018 р. відбулося чергове (7) засідання експертної ради ДАК МОН України з питань проведення експертизи дисертацій з філософських, соціологічних та політичних наук. На противагу попереднім засіданням, це відзначилося участю в ньому заступника міністра освіти МОН України Юрія Михайловича Рашкевича і директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрія Гаррієвича Шевцова.

Грудень 2018