Кафедра соціології та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Міжнародне співробітництво кафедри соціології та економіки з кафедрою прикладних суспільних наук Відділу організацій та управління Сілезької Політехніки (м.Забже) плідно продовжується. Нещодавно (29-31 травня) на запрошення польських колег з науковим візитом там побували професорка, д.соціол. н. Лобанова А.С. и доцентка, к.екон.н. Славіна О.С.

 

 

У ході візиту були обговорені питання видання спільного підручника з соціології праці, проведення спільного соціологічного дослідження з проблем розвитку інформаційного суспільства. Лобанова А.С. і Славіна О.С. ознайомилися з науковими досягненнями Відділу організацій та управління, кафедри прикладних суспільних наук, з новоствореною сферою відпочинку для  студентів.

Лобанова А.С. відповіла на запитання польських колег і студентів про суспільні проблеми в Україні, про перебіг виборчого процесу президента України, про студентське життя, зокрема про розвиток Криворізького державного педагогічного університету і подякувала завідувачці кафедри професорці Пані Олександрі Кузьор за співпрацю, підтримку і надання можливості оприлюднення наукової статті у науковому квартальнику, який індексується за даними наукометричних баз Web of Science i Skopus (A.Lobanova, M.V.Tulenkow. "Social-and-ekonomic order of organizational interaсtion in the systems of production management". Management Systems in Production Engineering.  Technological Innovations in the socio-humanistic context. Volume 27, Issue 2, June 2019, Special issue, pp.93-99.).

Отже, маємо надію, що міжнародне наукове співробітництво каедри соціології та економіки набуло нових напрямків, які варто берегти та посилювати.

8076

Одним з найважливіших завдань у викладанні соціально-політичних та економічних дисциплін є формування у студентів вмінь аналітичного осмислення сучасних суспільних проблем. Саме тому вже шостий рік поспіль кафедра соціології та економіки залучає студентів нашого університету до написання наукових робіт, які оприлюднюються у збірці наукових праць студентів «Соціальні технології адаптаційних процесів у сучасних умовах" (заг. ред. к.соц.н., доцента, завідувачки кафедри соціології та економіки Грабовець І.В. – 2019, випуск 6. - 186 с.).

8071

«Не існує ніякого початку і немає ніякого кінця», так говорять філософи на сході. І кафедра соціології та економіки Криворізького державного педагогічного університету не має конкретної дати свого заснування - вона існувала завжди, з першого дня роботи тоді ще інституту.

264
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша