Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

        23 березня п. р. викладачі і студенти кафедри соціології та масових комунікацій спільно з колегами із Національного університету «Одеська юридична академія», Національного технічного університету України «Київській політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» взяли участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформація українського суспільства в цифрову еру».

Одеса 1

 

    Із вступною промовою до учасників конференції звернулися декан факультету психології, політології та соціології НУ «ОЮА», професор, доктор політичних наук Денис Яковлев та завідувачка кафедри соціології НУ «ОЮА», професор, доктор політичних наук Ліліана Ярова.

Одеса 2        Одеса 3

   На пленарному засіданні та під час роботи секцій своїми науковими здобутками поділилися викладачі кафедри, висвітливши низку нагальних проблем функціонування сучасного українського суспільства, а саме:

Ірина Грабовець «Кіберсоціалізація підлітків в умовах дистанційного спілкування»,

Алла Лобанова «Публічна комунікація в умовах війни: меседжі державних органів влади (2022-2023 рр.)»,

Одеса 4

Людмила Калашнікова, Людмила Черноус «Соціальна безпека Півдня України: узагальнення подій воєнного часу»,

23.03 003            23.03 004

Юрій Візниця «Персуазія звернення до авторитету: аргументація і маніпуляція»,

Валерія Безуглова «Флешмоби в соціальних медіа як засіб привернення уваги міжнародної спільноти до війни в Україні».

    Результатами авторського дослідження, проведеного у межах написання курсової роботи, поділився і Валерій Кокора - студент 4-го курсу ОП «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами», виступивши з доповіддю на тему «Інформаційні можливості основних різновидів зовнішньої реклами в умовах війни».

23.03 001              23.03 002

     Дякуємо колективу кафедри соціології Національного університету «Одеська юридична академія» за прекрасну організацію, теплий прийом і чудові враження і зичимо нових творчих здобутків, подальшого розвитку, процвітання на науковій та освітній ниві!

21778
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша