Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Студенти групи СМК-19 пройшли свою першу виробничу соціологічну практику у таких організаціях, як: Центр безоплатної правової допомоги (керівник практики Кожем’яка Н.Є), Інститут розвитку міста (керівник практики Лаже О.В.) і «Перший міський» (керівник практики директор каналу Лукаш-Федотова А.В.). Керівниками практики були докторка соціологічних наук, професорка кафедри Лобанова Алла Степанівна та доцентка кафедри, кандидат соціологічних наук - Черноус Людмила Сергіївна.

практика 6   практика 7

Упродовж практики студенти ознайомились із структурою цих організацій, провели спостереження за змістом і характером діяльності їх працівників, розробили програми соціологічних досліджень, взяли участь у польових опитуваннях мешканців міста з кореспондентами 1-го Міського і працівниками Центру безоплатної правової допомоги, а також з працівниками Інституту розвитку - мешканців мікрорайону Зарічний.

практика 5

Підведення підсумків практики засвідчило, що для студентів ІІ курсу спеціальності «Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами» вона була змістовною, насиченою цікавими подіями і заходами, сприяла формуванню у них фахових компетентностей у сфері соціології, журналістики, масових комунікацій та реклами.

практика 2

Кафедра соціології та масових комунікацій висловлює щиру подяку керівникам практики: Наталії Євгенієвні Кожем’яці – провідному фахівцю з комунікацій Центру безоплатної правової допомоги, Лаже Оксані Володимирівні – головному спеціалісту Інституту розвитку міста і Анастасії Володимирівні Лукаш-Федотовій – директору «Першого Міського» за створення сприятливих і професійних умов для проходження практики, підтримку і допомогу студентам нашого університету в опануванні професійних навичок і здібностей.

практика 4