Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

6 грудня 2021 року відбувся онлайн-захід, приурочений до Дня Збройних Сил України. Представники кафедри соціології та масових комунікацій, а також студенти спеціальності «Соціологія» долучились до цієї суспільно важливої події.

ЗСУ 1

Дистанційна зустріч відбувалася за підтримки первинної профспілкової організації, студентського клубу та громади факультету географії, туризму та історії. Порядок денний передбачав визначення ролі армії як гаранта миру в країні, з’ясування прав і можливостей чоловіків і жінок в українській армії на прикладі випускників і випускниць Криворізького педагогічного, висвітлення вважливості армії для нації загалом.

ЗСУ 4        ЗСУ 2

Студенти й викладачі мали унікальну можливість поспілкуватися з тими, хто захищає спокій українців – учасниками бойових дій на Сході України. Наші мужні й відважні випускники, зокрема Ігор Шевченко і Єлизавета Петросенко, на власному прикладі продемонстрували незламність духу на шляху до миру.

ЗСУ 6                   ЗСУ 5а

Говорити про армію, знати своїх героїв в обличчя, підтримувати й примножувати сили українських військових – надзвичайно важливі речі для сильної й могутньої держави. Участь соціожурналістів, як майбутніх трансляторів громадської думки, є конче необхідною, оскільки сприяє популяризації цієї проблематики серед молоді. Тож знаймо, пишаймося, підтримуємо наших солдатів!