Факультет географії, туризму та історії
Історія

Декаду тому було розпочато проведення Квесту на краще знання історії української символіки. Приємно, що як і завжди, до участі у квесті долучилося чимало школярів міста та району. Завдання квесту були сформульовані так, що для відповіді треба було непогано так поритися в літературі та джерелах: "Вікіпедія" могла допомогти лише дуже частково. 

Тим приємніше, що велика частина школярів справилася із завданням. І відповіді були просто - чудові, відверті - справжні!

Ось декілька відповідей з найкращих робіт:

"Що для тебе символіка, друже?"

Яременко Валентин, учень 10-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90. 

Герб і Прапор особисто для мене символізують честь та гідність українського народу. Дивлячись на них,  мимовільно згадую про тих, хто віддав себе, свою душу, своє життя – усе, заради становлення могутньої держави. Вічні символи, що змушують тремтіти та з завмиранням серця споглядати і згадувати подвиги українського народу!  Герб і Прапор – це невід’ємна частина мене особисто та всього українського народу!"

 

Газарян Владислав,  однокласник Яременко Валентина.  

 Ці Прапор та Герб пройшли крізь час і дістались нам у спадок він наших предків, тому ми маємо шанувати їх і розуміти, що колись люди навіть віддавали себе, свою душу, своє життя – усе, заради того, щоб зберегти такі, на перший погляд, дрібниці, які згодом стануть символами першої насправді незалежної Української держави.

"А навіщо взагалі потрібна символіка? Звідки вона береться?" 

"Це частинка минулого свого рідного краю,яка буде проноситись крізь віки" ось таку щиру відповідь отримали ми від Т.Єфімової, учениці Іскрівської школи І-ІІ ступенів. 

 

 

4128
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31