Факультет географії, туризму та історії
Історія

25.04.2019 р. в Молодіжному центрі КДПУ #StudHub проведено практикум для вчителів історії та правознавства на тему «Формування критичного мислення школярів: теорія та практика».
Модератором заходу виступила канд.психолог.наук Прахова С.А.:
"Я дуже ціную можливість спілкуватися з по справжньому «не байдужими» людьми! Радію, що сьогоднішній практикум зібрав у команди саме таких вчителів-істориків, які вміють ставити правильні питання, шукати креативні рішення і пропонують цікаві варіанти розвитку подій. Як на мене, то мандрівка історичними епохами, що розглядалися крізь призму спіралі у розвитку людського мислення нам повністю вдалася. Дякую за зворотній зв'язок. Це дуже цінно і завжди надихає на нові творчі проекти, а це означає одне – до нових зустрічей!"

Вчитель історії КЗШ№90 Гонтар Д.А.:

"Повертатися в улюблені місця завжди цікаво, особливо якщо це ще й корисно для тебе та для того, що ти робиш. Сьогодні я мав можливість бути присутнім на практичному тренінгу для вчителів історії щодо розвитку критичного мислення.. Доброзичлива атмосфера, почуття єдності та співпраці - усе це саме про даний захід. Викладачі вишу змогли поєднатися в єдине ціле зі шкільними вчителями, збагатили один одного та вибудували спільну стратегію для розвитку та взаємодії! Дякую! Завжди радий до співпраці))"
#Центр_освітнього_партнерства
Фото О.Васильченко