Факультет географії, туризму та історії

14 травня 2019 р. - ІІ студентський турнір з історії.

Тема: Античність та її вплив на розвиток людства.

Ігор Олексійович Панафідін, кандидат філософських наук:

"На турнірі було продемонстровано високий рівень теоретичного знання античної історії, культури і що приємно відзначити – античної філософії. Разом з тим ученість і науковість були другорядним фактором на турнірі, адже в першу чергу вигравали ті, хто миттєво реагував на запитання, міг успішно формулювати думки за короткий термін і критично оцінювати думки опонентів. Сьогодні таких якостей і потребують від випускників ЗВО роботодавці".

Своїми враженнями поділився Олександр Холодняк (студент 1 курсу):
"Вражень, насправді, дуже багато. Тут тобі наукові дискусії, декілька різних точок зору на різноманітні питання та загальна полеміка, не тільки між командами, а і разом з жюрі. Надзвичайно цікавий досвід, особливо для першого курсу. Розглядати таким способом, такі цікаві питання разом зі старшими товаришами та викладачами - це дуже цінний досвід. Ти не тільки отримуєш нові знання, а й дуже позитивні враження та гарний настрій".
Результати турніру:
І місце - команда 3 курсу "ІІІ на 3"
ІІ місце - команда 1 курсу "Меч Арея"
ІІІ місце - команда 2 курсу "Торпеда".
Вітаємо переможців!!!

Дякуємо за організацію Марині Боєвій та Михайлу Сазонову!
Фото О.Васильченко