Факультет географії, туризму та історії
Історія

27 квітня 2020 року на засіданні дискусійного клубі «Агора» студентом ІІ курсу Мельником Михайлом був продемонстрований метод аналітичної доповіді у формі документального фільму за темою «Війна у В’єтнамі 1945-1972. Хронологія подій та причини поразки Південного В’єтнаму та його союзників»

Цікаво відзначити, що війни в Індокитаю автор показав крізь призму партизанської та контрпартизанської війни, акцентувавши увагу в кадрах військової кінохроніки на технічних інноваціях США того періоду: гвинтівці М 16А1, легкому танку М 41 «Walker Bulldog», багатоцільовому винищувачи  F4 «Фантом», стратегічному бомбардувальнику  «Lockheed C-130 Hercules».

Допомога СРСР Північному В’єтнаму «тропою Хо Ши Міна», на думку доповідача, була ключовим моментом, що вирішила долю війни.  Автор зауважив, що партизанські війни є непереможними, коли народ воює за свою незалежність.