Кафедра технологічної та професійної освіти
Факультет педагогічної освіти

22.02.2022 р. для студентів спеціальності Професійна освіта (гр. ПСО-20 та ПСО-19) було організовано і проведено гостьову лекцію на тему: "Технічний та емоційний сервіс у готельно-ресторанному бізнесі", яку прочитала викладач Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу (м. Кривий Ріг, вул. Гетьманська, 78) Кошина Катерина Іванівна.

На лекції було розглянуто такі питання: поняття "технічний сервіс", "емоційний сервіс", зустріч гостей та обслуговування у сучасному готельно-ресторанному комплексі, постійні гості, вирішення конфліктів та неприємних ситуацій, вимоги до персоналу у сфері гостинності тощо.

Готельно-ресторанний сервіс є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, задовольнити найрізноманітніші побутові, господарські і культурні запити гостей.

Готельно-ресторанний сервіс можна розглядати під різними кутами, але вже точно, без чого не піде гість з  готелю або ресторану, так це без емоції. Тому емоційний сервіс є дуже важливою складовою у готельно-ресторанному бізнесі.

Зустріч була дуже цікавою та змістовною, студенти ставили багато конструктивних питань та моделювали конкретні ситуації.

Відповідальні: викладачі кафедри ПМТО

Кулінка Ю.С., Серьогіна І.Ю.

Липень 2024