Кафедра технологічної та професійної освіти
Факультет педагогічної освіти

МОНУ рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з командою платформи онлайн-навчання "Coursera"  студенти Криворізького державного педагогічного університету, спеціальності Професійна освіта (Транспорт), отримали можливість в умовах військового стану здобути неформальну освіту онлайн, із подальшим визнанням її  результатів.

Так студенти групи ПТ-20 Макаренко Сергій, Синягін Павло, Кобис Дмитро і Плужний Андрій у супроводі викладача Олега Цися успішно завершили факультативний онлайн курс "ЗD CAD Fundamental" (Основи 3D CAD), підготовлений National Taiwan University (Національним університетом Тайваня) та запропонований освітньою платформою Coursera.

Скрін_1_Цись.jpgСкрін 2 Макеренко Скрін 3 Синягін

Метою курсу "3D CAD Fundamental" є опанування знань і вмінь необхідних для побудови тривимірних моделей з використанням комп'ютера. У курсі представлено покрокову систему вивчення програмної технології 3D-моделювання SketchUp, опанувавши яку  студенти зможуть реалізовувати 3D-об'єкти за допомогою 3D-моделювання.

Лого 2 Лого

Компетентності набуті студентами при проходженні даного курсу:

- здатність використовувати сучасні інформаційні технології та спеціалізоване програмне забезпечення та інтегрувати їх в освітнє середовище;

- здатність використовувати відповідне програмне забезпечення для вирішення професійних завдань транспортної галузі.

Після успішного завершення факультативного онлайн курсу студенти отримали електронні сертифікати від освітньої платформи Coursera, які не тільки засвідчують факт отримання неформальної освіти, але й дозволяють визнати її результати.

Сертифікат Макаренко   Сертифікат Синягін

Сертифікат Плужний   Сертифікат Кобис

Результати проходження даного курсу (враховуючи компетентності набуті студентами) можуть бути визнані шляхом нарахування балів за самостійну роботу або шляхом зарахування окремих тем чи модулів при вивченні дисципліни вільного вибору студентів "Основи конструкторської графіки" передбаченої циклом професійної науково-предметної підготовки освітньо-професійної програми Професійна освіта (Транспорт).

20619
Вересень 2024