Кафедра технологічної та професійної освіти
Факультет педагогічної освіти

21 березня 2024 року було обговорено ОПП «Технології» з підготовки здобувачів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У роботі прийняли участь: Л.О. Савченко д.п.н. професор, І.О. Козаченко к.п.н. директор комунального закладу Криворізький ліцей «КОЛІЯ» Дніпропетровської обласної ради, Л.М. Гончарова заступник з навчально-виховної роботи, С.М. Сінєгіна заступник з науково-медодичної роботи, О.П. Хіміч заступник з виховної роботи.

3

Обговорено між членами робочої групи та роботодавцями освітню складову програми, що повинна бути скерована на опанування навчальних курсів, що є актуальними для підготовки майбутнього вчителя технологій як професіонала. Фахова складова програми присвячена формуванню професійно-педагогічних компетентностей, що набуваються здобувачами при опануванні практичної складової. Обговорено доцільність формування загальних компетентностей. Серед спеціальних компетентностей значну увагу при обговоренні приділено таким як: здатність до використання технологічних особливостей проєктування, організації та проведення наукових досліджень при викладанні дисциплін науково-предметної підготовки.

Керівник робочої групи проф. Л.О. Савченко ознайомила присутніх зі змістом освітньої програми в контексті її мети, компетентностей, результатів навчання та структури вивчення дисциплін. Обговорили перелік освітніх компонент вибіркових навчальних дисциплін. В порядку обговорення визначились щодо професійних компетентностей сучасного вчителя технологій з врахуванням побажань потенційного працедавця.

26003
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31