Кафедра української мови
Факультет Української філології

Поезія та Осінь … Що уявляєш перед очима, коли чуєш слово осінь? Дерева з пожовклим листям, шалений листопад від вже прохолодного вітру? А може віртуозне кружляння грайливого вітру, ледь чутний шурхіт на землі, ніби крадькома, тихо, потаємно? Це різна осінь, яка перетікає в поезію.

Для людей, які тонко відчувають слово, навіть осінь  – це завжди дещо більше, ніж жовта пора року. Поетичні хвилювання й осінь – нероздільні, схожі за своєю суттю, подекуди трагічні й сумні, часом філософські й життєствердні. Саме таку різну за змістом і настроєм поезію представила у проєкті «Наше» на телеканалі Рудана доцент кафедри української мови Світлана Бузько. До уваги глядачів продекламовано вірші Сергія Жадана, Сергія Танчина, Віри Олеш, Ірини Жиленко, Олександра Ірванця, Ольги Хвостової, Надії Красоткіної, Наталі Данилюк, Тетяни Строкач…

До створення випусків про «Осінь на будь-який смак» долучилися й студенти факультету української філології, юні поетичні душі – Дарія Горіна й Данило Дятел.

Студенти Рудана фото

Вітаємо з прекрасним виступом і презентацією своїх творів, розкриттям талантів наших студентів. Так тримати! Поезія теж на фронті нашої боротьби, адже кожне слово, вимовлене українською, яке лягло на душу, відгукнеться могутньою силою супротиву нашому нікчемному ворогу!

Травень 2024