Кафедра української мови
Факультет Української філології

02 лютого 2024 року на факультеті української філології відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів 4 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література англійська), 014 Середня освіта (Українська мова і література), спеціалізація: Редагування освітніх видань 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 053 Психологія, 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Історія).

На зборах прозвучала актуальна для здобувачів освіти інформація про терміни, особливості організації практики в закладах освіти, інструкції для її успішного проходження від викладачів-методистів з фаху, з англійської мови, редагування, історії, психології та педагогіки (проф. З. П. Бакум, проф. Ж. В. Колоїз, доц. В. А. Городецька, доц. К. А. Качайло, доц. Н. М. Шарманова, доц. М. В. Цегельська, доц. Т. С. Гарлицька, доц. А. М. Король, доц. О. О. Халік, доц.  О. А. Чаркіна, доц. В. О. Яшин). Зі словами-настановами звернулася до студентів декан факультету української філології, доц. Л. М. Семененко.

Варто наголосити, що практика триватиме з 02 лютого по 15 березня 2024 року, коли студенти мають надати звітну документацію на перевірку, звантаживши її на платформу MOODLE в СУЕНК університету.

На окремі коментарі від керівників практики заслуговують рекомендації від Департаменту освіти міста про компенсацію освітніх втрат: на що мають звернути увагу студенти, як реалізовуватимуть ці приписи у процесі проходження практики тощо. Задля реалізації міської програми «Подолання освітніх втрат, викликаних особливостями організації освітнього процесу в 2020–2023 роках» та відповідно до розпорядження навчально-методичного відділу «Про внесення змін до програм виробничих практик студентів 4 курсу» за № 3 від 19.01.2024 р., передбачено проведення студентами-практикантами індивідуальних і групових консультацій здобувачів освіти з навчальних предметів у різних класах, спрямованих на допомогу в подоланні освітніх втрат, відповідно до потреб бази практики як альтернативного чи додаткового завдання. Аналогічно передбачено і проведення студентами-практикантами індивідуальних і групових бесід з учнями, спрямованих на допомогу в подоланні виховних втрат відповідно до конкретних запитів закладів освіти.

Бажаємо здобувачам освіти 4 курсу вдалого виконання всіх завдань практики, гнучкості, стресостійкості, натхнення, гарних вражень від школи.

Липень 2024