Кафедра української мови
Факультет Української філології

3 Асп

Світло науки одне, і, якщо зробити його яскравішим в одному місці,

воно стане яскравішим усюди.

А. Азімов

5 вересня 2018 року на кафедрі української мови відбулося засідання предметної комісії для прийому вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 035 Філологія.

До складу комісії входили компетентні й досвідчені викладачі кафедри: д. філол. н., професор, завідувач кафедри української мови Ж. В. Колоїз (голова комісії), д. філол. н., доцент Л. А. Білоконенко, к. філол. н., доцент Н. М. Шарманова.

Члени комісії мали змогу ознайомитися з опублікованими працями майбутніх здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, а також прослухати відповіді на запитання, пов’язані з різноманітними питаннями сучасної лінгвістичної науки, як-от: фонетичний і лексичний склад мови, синтаксис і морфологія. Окрім того, поставлені питання стосувалися й проблемних питань новітнього мовознавства, пов’язаних з явищем прецедентних феноменів, цікаві розмірковування були почуті щодо завдань прикладного характеру з укладання тлумачних словників.

Кафедра української мови вітає Параскун Ірину Леонідівну та Соловйову Тетяну Олександрівну з успішним складанням вступних іспитів. Попереду майбутніх аспірантів чекає тернистий шлях з опанування навчальних дисциплін, роботи над дисертаціями, шлях наукових пошуків і звершень.

2 Асп

У добру наукову путь, шановні аспіранти!