Кафедра української мови
Факультет Української філології

На кафедрі української мови відбулося засідання предметної комісії для прийому вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 035 Філологія.

До складу комісії входили компетентні й досвідчені викладачі кафедри: д. філол. н., професор, завідувач кафедри української мови Ж. В. Колоїз (голова комісії), д. філол. н., доцент Л. А. Білоконенко, к. філол. н., доцент Н. М. Шарманова.

асп

Члени комісії мали змогу ознайомитися з опублікованими працями майбутньої здобувачки вищої освіти ступеня доктора філософії, а також прослухати відповіді на запитання, пов’язані з новітніми аспектами сучасної лінгвістичної науки.

асп 1

Кафедра української мови вітає Масляєву Ірину Володимирівну з успішним складанням вступних іспитів.