Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

20170201 191318

Викладачі кафедри української та світової літератур приділяють значну увагу процесу підготовки учнів старших класів до вибору професії «вчитель» та формування в них спрямованості на майбутній професійний успіх. Координація зусиль усіх членів кафедри, що ставлять собі за мету допомогу учневі в усвідомленому професійному виборі, створює умови для свідомого і правильного вибору учнями майбутнього фаху. Це завдання вирішується шляхом виступів агітаційних бригад у школах, проведення профконсультацій, навчальних екскурсій, спільних заходів абітурієнтів із студентами факультету тощо.

Викладачі кафедри активно займаються популяризацією здобутків кафедри та співпрацюють із закладами освіти в руслі професійної орієнтації учнів міста та області. Так, у січні – лютому 2017 р. проводилася профорієнтаційна робота у різних школах міста з учнями 10-11 класів, спрямована на ознайомлення з правилами вступу до вищого навчального закладу, профконсультування та профдіагностику, а саме:

• КЗШ №125, КОЛІ - доц. Мельник Н.Г.,
  • КЗШ №97 - доц. Щербак С.В.,
  • КСЗ № 37, 27 – доц. Коломієць Н.Є., доц. Яременко Н.В.,
  • ПГ № 121 – доц. Журба С.С.,
  • КГ № 93- доц. Василенко І.М.