masters diploma kdpu

День відкритих дверей у КДПУ - це традиційний загальноуніверситетський захід, під час якого майбутні абітурієнти мають змогу отримати необхідну інформацію щодо особливостей вступу, термінів і умов проведення творчих конкурсів та творчих заліків, більше дізнатися про активне студентське життя, забезпечення студентів місцями у гуртожитках та ін.

Цього року Криворізький державний педагогічний університет проводить вже вдруге День відкритих дверей online, даючи ґрунтовні відповіді на запитання, що стосуються вступу.

Усім, хто не встиг долучитися до нас online - маєте змогу перейти за посиланням і передивитися запис відеотрансляції.

Бажаємо зробити правильний вибір, обрати "саме ту" спеціальність, яка б відповідала власним бажанням, прагненням та здібностям.

Успіхів та запрошуємо на навчання!