До уваги вступників Криворізького педагогічного!

Нагадуємо, що підготовка в КДПУ здійснюється, як правило, за подвійними спеціальностями та спеціалізаціями. Поряд з основною спеціальністю, абітурієнт має змогу опанувати додаткову спеціальність або спеціалізацію.

На факультеті іноземних мов студенти одночасно вивчають дві іноземні мови:

• 014 Середня освіта (Мова та література німецька мова), додаткова (предметна) спеціальність – 014 «Середня освіта» (Мова та література англійська);
  • Середня освіта (Мова та література російська), додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова та література англійська).
  • 014 Середня освіта (Мова та література англійська) додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова і література німецька).

Запрошуємо дізнатися більше про додаткові спеціальності та спеціалізації університету.