розповсюдити Вступники, які будуть зараховані на навчання для здобуття ступеня «Бакалавр» на 1 курс

за ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (денної форми навчання)!

Загальні збори відбудуться 8 серпня в актовому залі головного корпусу університету за адресою: пр. Гагаріна, 54:

об 11.00 – спеціальності «математика», «фізика», «інформатика», «трудове навчання та технології», «професійна освіта», «фізична культура», «дошкільна освіта», «хімія», «біологія та здоров’я людини», «екологія», «географія», «історія»;

о 12.00 – спеціальності «початкова освіта», «психологія», «соціальна робота», «хореографія», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «дизайн», «мова і література англійська», «мова і література німецька», «мова і література російська», «філологія», «українська мова та література».

за КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (денна форма)!

Загальні збори відбудуться 10 серпня в актовому залі головного корпусу університету за адресою: пр. Гагаріна, 54:

об 11.00 – спеціальності «математика», «фізика», «інформатика», «трудове навчання та технології», «професійна освіта», «дошкільна освіта», «хімія», «біологія та здоров’я людини», «екологія», «географія», «історія», «фізична культура», «початкова освіта», «психологія», «соціальна робота», «хореографія», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «дизайн», «мова і література (англійська)», «мова і література (німецька)», «мова і література (російська)», «філологія», «українська мова та література», «спеціальна освіта», «соціологія».

• Вступники, які потребують поселення в гуртожиток, можуть звернутися до представника відділу гуртожитків:

01.08 – 15.08 – ауд. 116 головного корпусу КДПУ за адресою: пр. Гагаріна, 54.

• Укладання договорів про надання освітніх послуг буде відбуватися в ауд. 130 головного корпусу КДПУ за адресою: пр. Гагаріна, 54.
  • Вступники, зараховані на навчання на І курс за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб(денна форма), проходять практику відповідно до графіку.
  • Посвята в студенти відбудеться 1 вересня о 9.00

Жовтень 2018