Слухачі 8-ми місячних підготовчих курсів КДПУ долучилися до благодійної акції «Подаруй щастя дітям!», ознайомились із листами, які вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації №1 написали Святому Миколаю. Абітурієнти  відгукнулись на прохання дітей, зібрали іграшки та інші подарунки а також написали твір-роздум про милосердя.

Тітенко Ліана, група «Українська мова»

«Милосердна людина допомагає та підтримує інших, не потребуючи нічого на томість. Милосердя – коли ти любиш усе навколо: птахів, тварин, рослин, людей… Милосердна людина здатна на диво. Це той, хто допоможе нужденним в тяжкі часи».

Щокина Дар’я, група «Українська мова»

«Я вважаю що милосердя – це найвища ознака людяності. Тільки людина, яка намагається безкорисливо допомагати іншим є справжнім втіленням високої любові до ближніх».

Бородіна Юлія, група «Біологія»

«Слово милосердя складається з двох частин милість і серце, тобто «зробити милість серцю». Як просто звучить і як часом важко буває це зробити… Адже наскільки легше пройти повз, ніж перейматися проблемами або неприємностями іншої людини. Часто буває що потрібно просто сказати добре слово, або вислухати людину…»

Орєхова Марія, група «Історія України»

«Однозначно відповісти  на питання, що являє собою милосердя, неможливо. І кожна людина має право обирати з ким ділитись своїм милосердям, а з ким ні. Проте, на мою думку, треба жити так, щоб доброти вистачило на всіх!»

Буравіцин Ігор, група «Математика»

«Милосердя – діяльне прагнення людини допомогти тому, хто має в цьому потребу. Наприклад, є волонтери, які допомагають безпритульним, дітям, які знаходяться в дитячих будинках, а тепер і воїнам на Сході України та їх сім’ям. Волонтери прагнуть допомогти всім, кому це необхідно. Ці люди відчувають потребу стати у пригоді іншим, зробити їх життя кращим».

Грудень 2018