ВІДГУКИ СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ

 

Зіренко  Юлія

Студентка 4-го курсу факультету української філології

  Коли я визначилась із майбутньою професією, одразу захотіла дізнатись про  можливість відвідування підготовчих курсів в університеті. Особисто для мене навчання на курсах стало можливістю отримати усі необхідні знання для здачі ЗНО, оскільки на заняттях завжди панувала  доброзичлива атмосфера; викладачі курсів пропонували цікавий та надзвичайно актуальний добір матеріалів для опрацювання. Хочеться подякувати  їм за творчий підхід та професіоналізм.

Гаврилова Марина

Студентка 3-го курсу факультету української філології  

  На курси я прийшла через 8 років після закінчення школи. Мені надзвичайно сподобалось те, що на відміну від школи, в поведінці викладачів курсів не переважає авторитаризм. Заняття побудовано так, що ми самі маємо дати оцінку подіям творів, літературних фактів, історичних подій… Я відчула себе здатною самостійно аналізувати твори, мислити над проблемами. Викладач орієнтувала нас на те, щоб ми не заучували відповіді з критичних матеріалів підручника, а вчились висловлювати свою думку. Саме ці настанови допомогли в написанні власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури…

Григоренко Ганна

Студентка 1-го курсу факультету іноземних мов

  На жодному занятті з я не нудьгувала. Ми робили різноманітні досліди, виконували лабораторні завдання. Ніколи не виникало напруги під час опитування або байдужості до сприймання нового матеріалу. У групі склалася доброзичлива атмосфера. Ми і досі спілкуємося, зустрічаємося у вихідні дні, хоча вступипи навчатись на різні факультети університету.

У центрі працюють справжні професіонали, вони з розумінням ставляться до побажань та прохань слухачів.

 

Кравцов Олександр

Студент 1-го курсу природничого факультету (БП – 16)

    На курсах я успішно був підготовлений до всіх контрольних робіт з біології (поглиблений курс для КОЛІ). Одержав перемогу в МАН з екології та біології. Склав ЗНО з біології на 186 балів. Конспекти з історії України і зараз допомагають у підготовці до практичних занять. Щиро дякую викладачам курсів!

Саєнко Оксана

Студентка 3-го курсу факультету української філології.

    Минуло три роки, а я ще й досі пам’ятаю заняття з української літератури Яременко Н.В. та української мови Бузько С.А.. Безмежно вдячна за можливість навчатися на факультеті української філології. УМЛ – потужний фундамент нашого міста, регіону, області, держави!

941
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31