Слухачі підготовчих курсів активно залучаються до справ університету. Разом зі студентами та викладачами психолого-педагогічного факультету  вони підготували благодійну акцію «Подаруй щастя дітям». Подібні заходи формують у випускників шкіл здатність до співпереживання, безкорисної допомоги, великодушності та сприяють утвердженню в суспільстві гуманістичних цінностей добра, милосердя, відповідальності.

Доброю традицією центру доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти КДПУ стало щорічне відвідування слухачами підготовчих курсів у День Святого Миколая вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації №1. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Лунало багато щирих слів, привітань та сердечних побажань. Святковий настрій створювала емоційно насичена концертно-ігрова програма, яка містила в собі пісні, вірші, танці, казкову виставу. Дітлахи з радістю вітали помічників  Святого Миколая, які проводили веселі ігри та роздавали солодощі і подарунки.

Усі присутні на зустрічі збережуть приємне враження від спілкування.

Поставити запитання
Лютий 2018