Шановні вступники!

Цього року для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, здобутого освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра, а також вступники для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти при поданні заяви про вступ (незалежно від джерела фінансування) обов’язково подають мотиваційний лист.

термін мотив лист 2022

Мотиваційний лист повинен містити інформацію про вступника та його особисту зацікавленість у вступі до КДПУ на ту чи ту спеціальність.

Графика Мотиваційний лист 2022 Структура8Вступник може додати до мотиваційного листа матеріали, що підтверджують викладену в ньому інформацію.

Графика Мотиваційний лист 2022 021Приймальна комісія може відхилити (не зарахувати) мотиваційний лист, якщо він не відповідає визначеним вимогам (лист не структурований, беззмістовний, відсутні аргументи, викладення матеріалу алогічне, наявна значна кількість орфографічних, граматичних, пунктуаційних, стилістичних тощо помилок).

У разі відхилення мотиваційного листа вступник не допускається до участі в конкурсі, про що відразу повідомляється засобами мобільного або електронного зв’язку.

Детально щодо критеріїв оцінювання мотиваційних листів у КДПУ, а також вимог до них див. за ПОСИЛАННЯМ

Додаткову корисну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті Міністерства освіта та науки України за цим ПОСИЛАННЯМ

19731
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша