Поставити запитання

Питання: Здравствуйте, можно ли у Вас получить второе высшее образование? Первое образование - Экономист (уровень - бакалавр). Меня интересует заочный факультет - специальность русский язык и литература. Сколько лет учиться и какая цена за обучение?

Відповідь: Доброго дня! Так, у нашому університеті можна отримати 2 вищу освіту за спеціальностю Середня освіта (Російська мова і література) (заочна форма навчання). Ви можете бути зараховані на 2 або 3 курс бакалаврату, в залежності від академічної різниці. Вартість одного року начання у 2017 році становила 6500 грн.

Питання: Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можливий вступ до університету із сертифікатами 2017 року?

Відповідь: Доброго дня! Згідно з Умовами прийому у 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Питання: Доброго дня! Підкажіть, чи можна буде створити електронний кабінет і подати електронні заяви у вашому університеті?

Відповідь: Доброго дня! Так, у нашому університеті буде створено консультаційний центр при приймальній комісії для надання допомоги вступникам при створенні електронних кабінетів та подання заяв в електронній формі (за адресою: проспект Гагаріна, 54, аудиторія 130). Вступники можуть звернутися до консультаційного центру Університету з метою створення електронного кабінету та внесення заяви в електронній формі.

Питання: Здравствуйте! Закончила педагогический колледж по специальности "Начальное образование", могу ли без зно поступить на 2 курс на специальность "История"? Спасибо за ответ!

Відповідь: Доброго дня! Так, Ви можете вступати до нашого вишу на базі диплома молодшого спеціаліста без ЗНО (але з 25-31.07.2018 року маєте пройти фахове вступне випробування з історії України у КДПУ) на ІІ курс на спеціальність 014 Середня освіта (Історія) на денну або заочну форми навчання.

Питання: Хочу дізнатися більше про вступну компанію 2018 року.

Відповідь: Доброго дня! Аби надати Вам вичерпну інформацію про вступну кампанію, запрошуємо Вас на День майбутнього студента (21 квітня 2018 р., 9.00, пр. Гагаріна-54), де ми розлого представимо основні положення Правил прийому до КДПУ, а також з радістю допоможемо Вам визначитися із майбутнім фахом з-поміж величезного спектра спеціальностей нашого вишу.

Окрім того, Ви можете звернутися до нас по e-mail: admissions@kdpu.edu.ua або за тел.: (056) 470-13-47, моб.: 068-265-95-77.

Ми завжди Вам раді!

Питання: Здравствуйте!у меня высшее филологическое образование(переводчик англо/немецкий)возможно ли у вас получить образование преподавателя английского языка?Интересует заочная форма обучения,на какой курс меня могут взять и стоимость обучения. Спасибо.

Відповідь: Доброго дня! Так, Ви можете отримати у нашому виші другу вищу освіту за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова та література англійська) на заочному відділенні. Ви вступаєте без ЗНО та інших вступних іспитів одразу на 2 курс. Точні розцінки будемо знати пізніше (слідкуйте за новинами у рубриці Вступнику).

Питання: Здравствуйте. Подскажите какие нужно готовить документы чтоб поступить после школы на дошкольное образование?

Відповідь: Доброго дня! Для вступу за спеціальністю 012 Дошкільна освіта необхідні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови і літератури; Історії України; Математики або Біології.
Прийом документів розпочнеться з 12 липня 2018 року.

Необхідний пакет документів:

документи вступ

Питання: Здравствуйте, если поступать на початкове навчання с дополнительной специальностью информатика, то после окончания бакалавриата, будет ли это отображено в дипломе? Бакалавр это уже высшее образование или неполное высшее?

Відповідь: Доброго дня! По закінченню бакалаврату у дипломі не відображатиметься спеціалізація інформатика, лише основна спеціальність. Тобто, в дипломі буде написано "бакалавр початкової освіти, вчитель початкової школи". Згідно Закону України "Про освіту" диплом бакалавра кваліфікується як перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.

Квітень 2018