Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

Привіт, друже!

Наразі ВСЕ наше життя перемістилося у віртуальний світ Інтернету. І якщо раніше можна було там опрацювати, наприклад,  курсові та наукові роботи, то зараз ти практично «вріс корінням» у MOODLe,  ZOOM, GOOGLE. Там тебе чекають виконані самостійні, контрольні, практичні, волають до перевірки різноманітні звіти, проводяться екзамени, декілька разів на тиждень на екранах ZOOM-класів з’являються зацікавлені, доброзичливі іноді заспані обличчя студентів.

У такий же незвичайний  формат переросла і профорієнтаційна робота. Включилися у неї  викладачі кафедри загальної та вікової психології. І перше, що ми зробили - узагальнили аргументи з відповідей на питання «Куди піти навчатися у Кривому Розі?».

Сформулювала і я свій «ЗВІД АРГУМЕНТІВ», побудований на досвіді спілкування зі студентами двох факультетів.

Мої агрументи

Дорогий друже! Зрозуміло, що кожен з моїх колег зміг би додати III, IV, V VI, VII  набори аргументів. Але мені здається, що питання «Куди піти вчитися у Кривому Розі» вже не стоїть. Бо відповідь однозначна -  у Криворізький державний педагогічний університет.

Н.Макаренко