Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Скрипник Людмила Миколаївна

liudochek@ukr.net

Освіта:
• 01.09.2004 – 26.06.2008 рр. Олександрійський індустріальний технікум, м. Олександрія. Спеціальність: Програмне забезпечення автоматизованих систем.
• 01.09.2008 – 31.01.2013 рр. Дніпропетровський Національний гірничий університет. Спеціальність: Програмне забезпечення автоматизованих систем
• 2010-2019 заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.
• З 2019 – донині фахівець по роботі з персоналом ТОВ «МЕТІНВЕСТ БІЗНЕС СЕРВІС»

Тема наукового дослідження: «Педагогічні умови організації інформаційно-консультативного середовища закладу професійної освіти»

Науковий керівник: доктор пед. наук, доцент Лаврентьєва Олена Олександрівна.

Філатенко Тетяна Іванівна

filatenkotatyana@ukr.net

Освіта:
у 2006 рр. Закінчила Криворізький державний педагогічний університет. Спеціальність: викладач хімії та вчитель біології.
2005-2010 рр. – вчитель хімії КЗОШ № 22.
З 2010 р. – донині – викладач хімії, завідувач лабораторією, голова циклової комісії хіміко-біологічних дисциплін Криворізького медичного коледжу

Тема наукового дослідження: «Методика використання навчальних SMART-систем у процесі формування професійних компетентностей у студентів медичних коледжів»

Науковий керівник: доктор пед. наук, доцент Лаврентьєва Олена Олександрівна.

Мінтій Михайло Михайлович

mikhail.mintii9@gmail.com

Освіта:
у 2005 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет.
Спеціальність: Фізика та основи інформатики.
2005 – 2019 рр. – учитель фізики та інформатики КСШ-9.
З 2019 р. – аспірант кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

Тема наукового дослідження: «Методика проектування засобів доповненої реальності при вивченні інформатичних дисциплін»

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Семеріков Сергій Олексійович