Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Науковий гурток, керівник Архипов І.О.

Проблемна група, керівник Філатов С.В.

14925

На конференції викладачами кафедри (О.І. Кучма, О.О. Лаврентьєва) та аспіранткою кафедри Л.В. Скрипник було представлено доповідь на тему: Теоретико-методологічні основи проєктування інформаційно-консультативного середовища закладу освіти.

3

Доповідь віддзеркалила дослідження, проведені в межах вивчення змісту, сутності інформаційно-консультативного середовища закладу освіти, його переваг та ризиків, пов’язаних з його створенням.

4

Також в конференції прийняв участь аспірант ІІ року навчання М.М. Мінтій з доповіддю на тему: «Курс «Розробка програмних засобів віртуальної та доповненої реальності» для майбутніх викладачів СТЕМ-дисциплін».

5

У роботі проаналізовано можливості та переваги використання навчально-методичного комплексу із проектування систем віртуальної та доповненої реальності для різних категорій здобувачів освіти.

7

12939

У співпраці з колегами з Харківського національного автодорожнього університету, зокрема з Олексієм Павленко, викладачі кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання – Денис Великодний, Олена Лаврентьєва і Сергій Філатов представили на міжнародну конференцію «Математична, природнича та технологічна освіта» доповідь на тему: Методика моделювання логістичних транспортних систем в середовищі Petri Net / The Procedures of Logistic Transport Systems Simulation into the Petri Nets Environment

1

Стаття стала продовженням роботи над проблемою вдосконалення системи підготовки фахівців та інженерів-педагогів для транспортної галузі.

2

У статті розкрито зміст моделювання доставки агропродукції з України в Нідерланди та сформульовано три кейси з вирішення цієї проблеми за допомогою інструментів Мереж Петрі і які застосовуються під час вивчення курсу «Моделювання транспортних систем» в підготовці фахівців автотранспортного профілю.

12938

З 24 по 25 жовтня в НТУ «Дніпровська політехніка» відбувся тренінг для експертів з акредитації. 

У заході взяли участь понад 30 представників закладів вищої освіти, які пройшли попередній конкурс для експертів з акредитації Національного агентства з якості вищої освіти. 

У цьому заході взяв активну участь асистент кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Дорогань Андрій Андрійович  та аспірантка Іванова Галіна Ігорівна.

Під час тренінгу сформували основні акценти порядку проведення виїзної акредитації, особливостей складання плану візиту, загальної ролі експерта, а також розглянуті кейси ефективних практик етичної поведінки фахівців.

0bc698a66bf8524da36db42e2e027ec6986787b955f8fa13c7fe1a2822fce3eb

9041
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша