Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання
Факультет дошкільної і технологічної освіти

23 вересня 2017 року у парку "Саксаганський" м.Кривий Ріг відбувся IV Дерев’яний фестиваль.

Активними учасниками фестивалю вже вдруге стали представники Криворізького державного педагогічного університету – кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання.

На фестивалі були представлені вироби студентів – майбутніх вчителів трудового навчання і технологій – із деревини і металу, виготовлені під керівництвом викладачів та навчальних майстрів кафедри.

Неабияким успіхом користувалися оригінальні шахмати незвичайного розміру, виготовлені протягом минулого навчального року студентами на заняттях з Практикуму в навчальних майстернях.

Навчальним майстром кафедри ЗТД ПН В. Стативкою проводився майстер клас з різьби по дереву, який сподобався багатьом відвідувачам фестивалю.