Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2021 р pages to jpg 0001 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2022 рік : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2023. – 111 с.
Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2021 р pages to jpg 0001 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2021 рік : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2022. – 120 с.
праці 2020 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2020 рік : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр, О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2021. – 106 с.
праці 2018 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2019 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр, О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2020. – 114 с.
праці 2018 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2018 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2019. – 95 с.
 викладачів 2017 01 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2017 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2018. – 93 с.
 обкладинка друк праці2016

Друковані праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2016 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; заг. ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2017. – 97 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2015 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2016. – 89 с.

Праці професорсько-викладацького складу кафедри історії України та правознавства Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» (до 15-річного ювілею кафедри) : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук, Ю. С. Душко, В. А. Фінічева ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за заг. ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2015. – 126 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2014 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2015. – 102 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2013 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2014. – 85 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2010-2012 рр. / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. Ю. Авраменко, О. А. Дікунова, Ю. С. Душко, О. О. Лебедюк ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. О. Ю. Авраменко ; за заг. ред. Г. М. Віняр. – Кривий Ріг, 2013. – 224 с.

Наукові праці викладачів історичного факультету Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» (2000–2012 рр.) : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. Б. Поліщук ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр. – Кривий Ріг, 2012. – 64 с.