Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

Важливий напрямок роботи – співпраця зі стейкхолдерами.  Студенти групи ДВП(ДВ)- 23 разом зі ст. викладачем кафедри дошкільної освіти Чулошніковою М. О. стали учасниками міського психологічного семінару – практикуму «Стоп конфлікт: налагоджуєм контакт з батьками, дітьми, педагогами» для практичних психологів закладів дошкільної освіти.  Захід відбувся згідно планів роботи департаменту освіти КМР, під керівництвом Центру професійного розвитку педагогічних працівників КМР на базі закладу дошкільної освіти  № 230.

На пленарному засідання учасники семінару прослухали вступне слово Голубевої О. В., консультантки КЗ «ЦПРПП» КМР,  доповіді на тему «Як повернути агресію батьків у конструктивне русло»» (практичний психолог КЗДО КТ № 306 КМР Куташина Д. М), «Профілактика виникнення конфліктів з батьками, що виховують дітей з ООП» (ст. викл. Чулошнікова М. О.).

Надалі в ході роботи окремих творчих майстерень «Як попередити конфлікти серед педагогів», «Розв’язання дитячих конфліктів», «Врегулювання конфліктних ситуацій з батьками». -  учасники заходу  набували компетенцій з запобігання та врегулювання конфліктів між учасниками освітнього процесу, і навіть використовувати конфлікт в раціональному руслі.

Адміністрацією закладу було проведено оглядову екскурсію  для студентів: кабінет практичного психологі, групові приміщення, методичний кабінет тощо.

звіт_фото.pngзвіт_3.png Звіт_4.png ЗВІТ_2.png

Травень 2024