Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Ковшар Олена ВікторівнаDSCF6599
Завідувач кафедри дошкільної освіти
Доктор педагогічних наук зі спеціальності 13.00.08 – дошкільна педагогіка
Тема докторської дисертації: «Теоретико-методичні засади організації перед шкільної освіти дітей п’яти років»
Криворізький державний педагогічний інститут,
1986 р., за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання», кваліфікація «Вчитель початкових класів»
Коло наукових інтересів
Організація передшкільної освіти; проблема наступності дошкільної, передшкільної та початкової ланок освіти.

Недодатко Наталя Григорівна

dsc 3617

Доцент кафедри дошкільної освіти
Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 - теорія навчання
Тема кандидатської дисертації : «Формування навчально-дослідницьких умінь старшокласників» Учене звання доцент кафедри зоології та валеології
Криворізький державний педагогічний інститут,
1973 р., за спеціальністю «Біологія і хімія», кваліфікація: «Вчитель біології і хімії загальноосвітньої школи»

Кондратенко Руслана Василівна

Кондратенко Р.В. 1

Доцент кафедри дошкільної освіти
Науковий ступінь та звання
Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - Теорія і методика професійної освіти
Тема кандидатської дисертації: «Формування готовності майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до виховання відповідальності у дітей старшого дошкільного віку»
1.Криворізький державний педагогічний інститут. за
спеціальністю «Українська мова і література»,
кваліфікація «Вчитель української мови і літератури»
2.Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет», за спеціальністю: «Дошкільна освіта», кваліфікація : «Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку»

Коломоєць Таміла Григорівна

КОЛОМОЄЦЬ

Науковий ступінь
Кандидат соціологічних наук зі спеціальності
22.00.04 - спеціальні і галузеві соціології
Тема кандидатської дисертації «Соціальна ефективність професійної діяльності фахівців корекційних закладів освіти (на прикладі Дніпропетровської області)»
Освіта
1.Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського, 1991р., за спеціальністю: «Педагогіка і психологія (дошкільна)», кваліфікація: «Викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню»
2.Державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, 1996р.,за спеціальністю «Дефектологія (логопедія)», кваліфікація «Вчитель-логопед дошкільних закладів;вчитель початкових класів шкіл для дітей з тяжкими розпадами мовлення»
Коло наукових інтересів
Освіта дітей з особливими освітніми потребами

Іншаков Артур Євгенович

Фото Іншаков
Науковий ступінь
Кандидат філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 - українська мова Тема кандидатської дисертації «Історія кольоративів української мови»
Освіта
Криворізький державний педагогічний університет 2008 р., за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література», кваліфікація: «Викладач української мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури та українознавства»

Бадіца Марина Володимирівна

wijuojp y4y

Науковий ступінь
Тема кандидатської дисертації: «Формування творчих умінь образотворчого характеру у майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів»
Освіта
Криворізький державний педагогічний університет, 2002 р., спеціальність: «Початкове навчання»
кваліфікація «Вчитель початкових класів»

Савченко Карина Юріївна

Савченко Карина ЮріївнаПосада
Науковий ступінь
Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04-теорія і методика професійної освіти
Тема кандидатської дисертації: «Формування професійної компетентності майбутніх учителів філологічних спеціальностей засобами моделювання педагогічних ситуацій»
Освіта
Криворізький державний педагогічний університет, 2009 р., за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)», кваліфікація : Вчитель мови (англійська, німецька) та зарубіжна література.

У 2017 році закінчила спец. факультет "Корекційна педагогіка" ДВНЗ "Донбаського державного педагогічного університету" за спеціальністю 7.01010501 "Корекційна освіта ( за нозологіями)" та отримала кваліфікацію "Вчитель дітей з вадами інтелектувльного розвитку. Корекційний психопедагог спеціальних дошкільних закладів".

Суятинова Катерина Євгеніївна

Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05- соціальна педагогіка
Тема кандидатської дисертації «Соціалізація дітей старшого дошкільного віку в сім'ях розлучених батьків»
1.Криворізький державний педагогічний університет, 2005 р., за