Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

Краєзнавча практика є невід’ємним складником освітньо-професійної програми підготовки майбутніх учителів географії й передбачає формування навичок географічних досліджень, розширення та закріплення знань, отриманих під час аудиторних занять з дисциплін фізико- та суспільно-географічного змісту.

Мета краєзнавчої практики полягає у закріпленні знань майбутніх вчителів географії про культурно-історичні, фізико-географічні та соціально-економічні особливості розвитку рідного краю.

Практика проводиться на базі кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання КДПУ.

Згідно затвердженого графіку проходження польових практик краєзнавча практика  (ІІІ курс,  група ГОЕ-14) тривала з 25.05.2017 по 31.05.2017 р.

Відповідальними за проведення краєзнавчої практики були Бондаренко О. В. та Пантелєєва Н. Б.

Програмою практики була передбачена реалізація різноманітних організаційних форм, серед яких: екскурсії (історичним центром міста), походи (до ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Балка Північна Червона», історико-краєзнавчого музею,  науково-дослідного геолого-мінералогічного музею ДВНЗ «КНУ»), зустрічі з краєзнавцями (Мельником О.О. та ін.), відвідування історико-культурних пам’яток, вивчення об’єктів суспільно-економічної сфери тощо. Краєзнавчі дослідження були проведені як стаціонарно (вивчення певної місцевості), так і експедиційно (за логічно продуманим маршрутом, що включає набір найбільш репрезентативних ділянок).

Травень 2024