Кафедра загальної та вікової психології
Криворізький державний педагогічний університет

Макаренко Н

Кандидат психологічних наук, доцент

Освіта:  Дніпропетровський державний університет: спеціальність «Російська мова та література»; кваліфікація «Філолог, викладач російської мови і літератури» (1979 р.).

Тема кандидатської дисертації:  «Психологічні чинники розвитку креативного мислення майбутніх практичних психологів»; 19.00.07 педагогічна та вікова психологія (захищено у 2008 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова ).

Навчальні курси: "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", «Соціальна психологія».

Коло наукових інтересів: психологія творчості, креативності, міжособистісної взаємодії.

Коло інтересів у галузі практичної психології: .психолого-педагогічний супровід особистості у закладах освіти.

Має  навчально-методичний посібник «Самостійне вивчення курсу «Психологія обдарованої дитини», є співавтором монографії «Сучасний підліток у системі психолого-педагогічного супроводу», понад 50 публікацій.