Кафедра загальної та вікової психології
Криворізький державний педагогічний університет

Пилипенко

Кандидат психологічних наук, посада - доцент

Освіта:  Криворізький державний педагогічний інститут: спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська). Практична психологія»; кваліфікація «вчитель мови та літератури (російської). Практичний психолог в закладах освіти» (2004 р.), аспірантура Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, 2006-2009 рр).

Тема кандидатської дисертації:  «Формування емоційної стійкості як професійно важливої якості майбутнього практичного психолога»; 19.00.07 педагогічна та вікова психологія (захищено у 2010 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова ).

Навчальні курси: "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", «Соціальна психологія», «Педагогічна психологія».

Коло наукових інтересів: психологія розвитку, особистість практичного психолога, саморегуляція особистості, соціальна психологія.

Коло інтересів у галузі практичної психології: психологічний супровід особистості у закладах освіти.

Має понад 20 публікацій.