Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

изображение viber 2022 08 25 20 20 36 846

ДОКТОР ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Освіта:  Кіровоградський регіональний інститут управління і економіки; спеціальність "психологія"; кваліфікація "психологія".

Тема кандидатської дисертації: Психологічні особливості професійної спрямованості студентів-програмістів"; захищено у 2014 році в Київському університеті імені Бориса Грінченка; спеціальність "педагогічна та вікова психологія" - 19.00.07.
Тема докторської дисертації: "Психологія стресостійкості особистості"; захищено у 2021 році в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі; спеціальність "педагогічна та вікова психологія" - 19.00.07.

Навчальні курси: "Загальна психологія", "Вікова та педагогічна психологія", "Психологічні засади управління навчальним процесом".

Коло наукових інтересів: психологія стресостійкості особистості, психологія управління.

Коло інтересів у галузі практичної психології: психотерапія постстресрвих проблем, підготовка дітей дошкільного віку до навчального процесу, професійна спрямованість підлітків та юнаків.

Має понад 70 публікацій.