Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Сьогодні відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами 4-го курсу, присвячена роз'ясненню особливостей вступу до магістратури та навчання на магістерській програмі "Філологія. Переклад".

Возможно, это изображение 1 человек и текст «Криворизький державний педагог.чний ун.верситет Факультет .ноземних мов Кафедра перекладу Ta слов' янськой Ф.ЛОЛОГ КРИВОРИЗЬКИЙ дЕрЖАВНИЙ ПЕДАГОГЧНИЙ ПЕДАГ УНИВРСИТЕТ ΦΙΛΟΛΟΓΙЯ ГЕРМАНСЬК моВи ΤΑ ЛТЕРАТУРИ (ПЕРЕКлАД ВКЛЮЧНО) ПЕРША АНГЛИЙСЬКА HALLO! БАКАЛАВРАТ: ФИЛОЛОГЯ. ПЕРЕКЛАД (ПЕРША АНГЛИЙСЬКА) ПИСЬКА) ДРУГА МОВА ВИБР: НИМЕЦЬКА, ФРАНЦУЗЬКА ΜΑΓΙСТΡАТУРА: ФИЛОЛОГΙЯ. ПЕРЕКЛАД (ПЕРША- ПЕРША-АНГЛЙ -АНГЛиЙСЬКА) ДРуГА ОВАН HA ВИБР: НИМЕЦЬКА, ФРАНЦУЗЬКА Особливости ВсТУПУ на магистерсъку осв.тню програму "Ф.ЛОЛОГИЯ. Переклад" ФАкУЛЬЕТИНОЗЕМНИХМОВ фаКУЛЬТЕТ НОЗЕМНИХ МОв ми ЧЕКАЕМО САМЕ ИЧЕКАЕМОСАМЕНАТЕБЕ! НА TESE! ПРИЙМАЛЬНА NWMATHAKOMCIR-9806892659577 KOMICIR 068 2659 77 КРИВИЙ P OPOCTEKT КТГАГАРИНА, 54 САЙТ KDPULEDUJUA Кривий Pir- Pir-2024»

Зустріч відкрила гарант освітньої програми д. філол. н., проф. Марина Варданян, яка висвітлила переваги програми, пояснила специфіку магістерських курсів та їх наповнення. Завідувач Кафедра перекладу та слов'янської філології КДПУ к. філол. н., доцент Микола Олексійович Дудніков представив професорсько-викладацький склад, який забезпечує викладання на освітній програмі. Д. філол. н., проф. Наталя Кудрявцева розповіла про можливості студентських академічних обмінів у межах програми міжнародного партнерства Erasmus+. К. філол. н., старший викладач Наталія Захарова надала інформацію про асистентську та перекладацьку практики, що очікують на магістрантів у третьому семестрі. А заступник декана факультету Marharyta Kirieieva пояснила цьогорічні вимоги до вступу до магістратури.

Возможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текст

У сесії "Запитання та відповіді" студенти мали змогу з'ясувати деталі та отримати вичерпну інформацію щодо можливостей і перспектив навчання в магістратурі. Жвава дискусія, що виникла в заключній частині зустрічі, засвідчила великий інтерес до нашої програми, а також популярність спеціальності "Германські мови та літератури (переклад включно)" серед студентів.

Возможно, это изображение 9 человек и текст «Kateryna Melnykova А Yana Shpak Нонна НоннаНотович Нотович Vladyslav Zgonik Рукоманова BiTa А Крошка Елизавета КравченкоПолина Кравченко Полина Кул.шенко Дар я 91»Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся и текст «Map Маргарита арита KipeeBa Nataliia Zakharova สรติ Микола Дудников (3aBi. Основне Вставления Daria Roiko iew Малюваниня DB Вставити Maxr Конструктор Переходи Створити слайД- Maryna Vardanian AniMauin Сомнули Posaia Показ слайдв Cralan Записати Рецензувания 1t- 中 Подання မွေတွဲ့ Aosieca Acrobat 四莓物画日・ 番 Innetsa Абаяц Фигури Упорадувати Ознайти СПильний Спальнийдостул доступ MAnORSNG 3aMinunta Eeaimata Peaanase CreatePc Надбулови Acrobat надбуднви 2. Викладання на осв.тНίй програми (зав.дувач кафедри к.филол.н., доц. Дудников Микола Олексййович). КАФЕДРА ПЕРЕКЛΑΔΥ TA слов"янськой ФИЛΟΛΟΓΪ Participants Record Reactions Apps Whiteboards Leave»Возможно, это изображение 5 человек, план этажа и текстВозможно, это изображение 6 человек, люди учатся и текст «Zoom Meeting Nata Zakharova .ugrおdseい9 Nata: 日り.ひ里 Миколадуднков( Констругор Maryna Vardanian Maxrr- с Crsogete မ x Pensia- Dana Rouko CaaRan Map гарита 。 Поданиая рссба Довдка Acrobat 可可有量, Маула ผ้แกรังกรอก фигуди 意、 Adumg аокстул Jeuute Beaitra Pan CreateP indStaros Hasdyanen "ំសខ Вступ на магстратуру (заступник декана KipeeBa Маргарита Вктор.вна) 1. Створити кабинет встутиика EBI та заресструватися для вступ! виробувания. 3. 3. Створити кабнет та подати конкурсному ίδορί. •Скласти EBI ra фахове вступие впробувания 音 заявку на участь CHatale донбеня ПРАКТИКАПЕРЕЙ Zoom zm Meeting 2023- 2024 rpabix ឬូ 13:44 8.04.2024»

Возможно, это изображение ‎4 человека и ‎текст «‎สติ OcHoBHe BcToKHeHиeR BcTaлeHиR MaлюBaH BcTaBиTи Maxry CTBopиTи ။- Byфep မ်ဆာရှ ЛoAe CoлHyTи Posaia Caslan Aa 피! Stopshare தர Khery 中8 nфeKиAHифлo" 無 maлoBaHи SE 3amиTи Begisuma ayama DariaRoiko Q&A AлbcHa6o4Kap AApeca: 50086, m. KpиBий Pir, Byл. repoΪB ATO, 79/a KpиBopи3bKий AepжaBHий neAaror.4Hий yHиBepcиTeT rymaHиTapHий Kopnyc, ayAиTopйR 106 E-mail: pere <a href=Возможно, это изображение ‎8 человек и ‎текст «‎Zoom 700m Meeting LataliaZakhurova Participants (16) MarynaVardanian Finda participant .KиAamиcKpmapи-Hoфep) aAyAиKoB Make Maryna Vardanian (Me) DariaRoik Natlakusha.tie NZ NataliaZ Zakharowa Host) မဝ Sevinjhjasova MirksAa Ayarincs (3a(Ay6a4Ka ။ MaprapertaKptrsa A Yana Shpak EugeniaMamoneva Eugenia! Mamoneva AKblaBo4eeлBKaR rAлboHa6o4Kap Seviny Iyasova YanaShpak HoHHa HoToBи4 vZ Viadyslav Zgonik YS Yana YanaShpak rHa4 Vladyslav Zgonik A 華回 ViadyslavZgonik EugeniaMamonova PyKomaHoBa Bira A ApTem Bepewa A 8°C Cloudy BeHreлoBcKaR Te.Bepewar f Kpae4eHKo noлaHa KpaB4eHKo noл... A a nowyK MaprapиTaKpeuBa KpeиBa KpaBHeHKonoBиa KpaB4eHKa noлHa HomHa HoToBи4 طالقه PyKomaHoBa Bita Leave Invite Mute yP 11:51 18.04.2024‎»‎‎

Вступні іспити до магістратури починаються вже в травні.

Майбутнім вступникам бажаємо успіхів!

Травень 2024