Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

IMG 325638 липня 2021 року відбулася нарада робочої групи по розробці нової редакції освітньо-наукової програми "Методика навчання іноземних мов" спеціальності 014 Середня освіта. Проєкт ОНП був розміщений для обговорення на сайті КДПУ і кожен, хто мав бажання ознайомитися і внести пропозиції, мав можливість це зробити. Члени робочої групи (гарант програми - доктор педагогічних наук, професор Гаманюк В.А., доктор педагогічних наук, професор Бакум З.П., кандидат педагогічних наук, доцент Каневська О.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Пальчикова О.О., кандидат педагогічних наук, доцент Соловйова Н.Д., аспірантка Гостра К.В.), здобувачі вищої освіти (Білозір О., Сулик О.), представники наукової спільноти (кандидат педагогічних наук, доцент Кажан Ю.М., кандидат педагогічних наук, доцент Голівер Н.О.), роботодавці й професіонали практики (Ялуніна О.Б., Вакар О.О..) надали свої пропозиції. За їх рекомендаціями було внесено відповідні зміни до проєкту ОНП.

IMG 1523У  засіданні, окрім членів робочої групи, брала участь завідувачка кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, кандидат філологічних наук, доцент Мельничук Г.М.. На ньому були обговорені внесені у текст ОНП зміни, узгоджено позиції щодо нової редакції навчального плану, погоджено перелік варіативних дисциплін, які, з одного боку, мають максимально забезпечити умови для формування індивідуальної траєкторії здобувачів, а з іншого, відображати актуальний стан справ в галузі навчання іноземних мов, нові тенденції, нові концепції іншомовного навчання й нові ідеї.

На засіданні учасники одноголосно підтримали оновлену редакцію проєкту ОНП 2021. Освітньо-наукова програма "Методика навчання іноземних мов" має бути затверджена на наступному засіданні кафедри у серпні 2021 року.

Липень 2024