Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

бил1Перебування  в Іспанії, завдяки  програмі Erasmus+, це унікальна можливість навчатися, досліджувати, «себе показати та на інших подивитися». Візит до Real Hostel Library надихає на творіння та спонукає до праці. В оточенні старовинних книг та сучасних можливостей онлайн-бібліотеки не можливо не працювати. І, дісно, студенти Гранадського університету приходять сюди не тільки у пошуках необхідного матеріалу, а, найчастіше, щоб підготуватися до занять, незважаючи на те, що в кожному корпусі університету є безліч місць (сади, сквери на відкритому повітрі або зручно облаштовані кімнати для самопідготовки).

бил2Програма Erasmus+ - це поєднання приємного з корисним. Можна і подорожувати, і навчатися, і не тільки… Так, наприклад, перебуваючи в Мадриді на стадіоні Real Madrid, Білозір О.С. спілкується з експертною групою, віповідає на запитання експертів НАЗЯВО, відстоює сильні сторони ОНП «Методика навчання іноземних мов (014 середня освіта)», демонструючи на особистому прикладі, так би мовити вживу, можливості академічної мвбільності.

І найголовніше – це досвід спілкування з науковою спільнотою. Незважаючи на карантинні обмеження (заходи з великою кількістю людей проходять онлайн), PhD програма для провадження досліджень у Гранадському університеті - це неоціненна практика, наукові здобутки, життєвий досвід, участь у наукових конференціях та презентація власних досягнень.

бил3      бил4

Автор статті: Ольга Білозір, Ольга Герасименко